Jaunumi

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
20/12/2018

19.decembra Optibet hokeja līgas spēlē HK Zemgale/LLU Jelgavas ledus hallē tikās ar HK “Lido”. Jelgavnieki izcīnīja uzvaru ar 7:0!

Šajā spēlē ar trīs vārtu guvumiem jeb «hattrick» izcēlās Jelgavas komandas hokejists Ričards Bernhards (Nr.15).

Spēles rezultātu 9. minūtē atklāja HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards (Nr.15), kurš izgājienā viens pret vienu apspēlēja HK “Lido” vārtsargu – 1:0. Pirmajā periodā jelgavnieki guva vēl divus vārtus, panākot rezultātu 3:0 – spēles 15. minūtē uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8) un perioda pēdējā minūtē vēlreiz R.Bernhards, kad komanda spēlēja vairākumā.

Otro periodu HK “Zemgale/LLU” turpināja tikpat veiksmīgi un guva vēl trīs vārtus: 3. minūtē savus otros vārtus guva J.Misjus, 9. minūtē precīzs bija uzbrucējs Raivis Kurņigins (Nr.13), bet perioda izskaņā – 19. minūtē – trešie vārti R.Bernhardam. Periods noslēdzās ar rezultātu 6:0.

Trešajā perioda 16.minūtē septītos vārtus HK “Zemgale/LLU” labā guva uzbrucējs Māris Miezis (Nr.90).

Jelgavnieku vārtus nosargāja Rihards Cimermanis. Jelgavnieki spēlē veica 42 metienus uz pretinieku vārtiem, bet HK “Lido” hokejisti atbildēja ar 19 metieniem. Spēlē trīs rezultatīvas piespēles izdarīja Jelgavas komandas uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9).

Zemgale/LLU – Lido 7:0 (3:0; 3:0; 1:0)

Nākošā spēle HK “Zemgale/LLU” būs 9. janvārī plkst. 19:00 izbraukumā pret HK “Kurbads”.

Informācija : HK “Zemgale/LLU”, Jelgavas Vēstnesis