Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNotiks sacensības “Basta Floorball”
Notiks sacensības “Basta Floorball”
21/05/2019

Jau otro gadu vasaras periodā – no jūnija līdz augustam Jelgavas 5. vidusskolas sporta laukumā (Aspazijas ielā 20) notiks sacensības “Basta Floorball”, kur visiem interesentiem, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes un sagatavotības, vecumā no 7 – 25 gadiem, būs iespēja bezmaksas piedalīties florbola sacensībās.

Pirmās sacensības notiks 5.jūnijā plkst. 16:00 (reģistrācija no 15:00). Nākamie sacensību datumi – 20.jūnijs, 4. un 18.jūlijs, 1. un 15.augusts.

Uz vietas tiek nodrošināts nepieciešamais inventārs – nūjas un bumbiņas. Vienas spēles laiks ir 10 minūtes bez pārtraukuma, laukumā 3 spēlētāji no katras komandas un bez tiesneša – spēli tiesā paši dalībnieki, balstoties uz godīgas spēles pamatprincipiem, ar cieņu vienam pret otru un bez fiziska kontakta – vairāk informācijas sacensību nolikumā.

“Basta Floorball” mērķis ir radīt iespēju jauniešiem lietderīgai brīvā laika pavadīšanai un sevis pilnveidošanai. “Basta Floorball” iestājas pret apreibinošām un atkarību izraisošām vielām gan sacensību laikā, gan ārpus tām.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta sadarbībā ar biedrību “FK JeNo”.

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Uzņemtais materiāls tiks reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Vairāk informācijas www.facebook.com – Jelgavas jauniešiem, www.twitter.com – JelgavasJC, www.instagram.com – jelgavasjauniesiem, oskars.sulcs@dome.jelgava.lv vai pa tālr.: 26750542