Kalendārs

 

Kalendārs sporta pasākumiem APRĪLĪ 2019

 

DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

16:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-19V - BJBS Rīga/Pārdaugava U-19V

Jelgavas sporta halle

01.

17:00

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga

Jelgava U-17S – Rīdzene U-17S

ZOC

02.

 

 

 

14:00

 

 

 

Jelgavas pilsētas skolēnu 48. spartakiāde florbolā

 

 

 

 

Jelgavas sporta halle

04.

02.

20:00

Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas 1/4 fināla spēle

BK Jelgava/LLU – Ventspils augstskola

Jelgavas sporta halle

05.

8:15

 

 

Starptautisks hokeja turnīrs

Riga Cup 2019

 

 

Jelgavas ledus halle

06.

7:15

05.

16:00

 

 

Latvijas U19 čempionāts peldēšanā

 

 

LLU peldbaseins

06.

12:00

05.

19:00

Optibet virslīga futbolā

FK Jelgava – FK Liepāja

FK Jelgava sporta bāze

06.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā

Jelgavas sporta halle

06.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U13 – JFC Corona Borealis/FK Jūrnieks U13

FK Jelgava sporta bāze

06.

15:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-14V - Jūrmala U-14V

Jelgavas sporta halle

06.

16:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-16V - Jūrmala U-16V

Jelgavas sporta halle

06.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U13 – FS Metta U13

FK Jelgava sporta bāze

06.

18:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava 2 U-19V - Jūrmala U-19V

Jelgavas sporta halle

06.

19:15

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U17 – IHS/Pārdaugava

Jelgavas ledus halle

07.

10:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-15V - BS Ogre U-15V

Jelgavas sporta halle

07.

11:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-19V - BS Ogre U-19V

Jelgavas sporta halle

07.

13:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U11A – HS Rīga 2009

Jelgavas ledus halle

07.

13:00

Galda tenisa rīti

Jelgavas sporta halle

07.

15:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā

Jelgavas sporta halle

07.

19:00

Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas 1/4 fināla spēle

BK Jelgava/LLU – Ventspils augstskola*

*ja nepieciešams

Jelgavas sporta halle

09.

20:00

Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas 1/2 fināla spēle

BK Jelgava/LLU – BK Ķekava

Jelgavas sporta halle

10.

18:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-19V – BS Ogre U19V

Jelgavas sporta halle

11.

16:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U18 – FK Dinamo/SK Babīte U18

FK Jelgava sporta bāze

11.

19:00

 

 

 

 

Mehu dienas 2019

 

 

 

Sporta un atpūtas komplekss “Rullītis”

12.

13:00

13.

10:00

12.

7:00

 

 

Starptautisks hokeja turnīrs

Riga Cup 2019

 

 

Jelgavas ledus halle

13.

9:30

12.

15:00

Latvijas Basketbola savienības dienas vizīte Jelgavā

Basketbola paraugdemonstrējumi bērniem un jauniešiem

Jelgavas sporta halle

12.

16:30

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U14 - Liepājas RSS/FK Bandava U14

FK Jelgava sporta bāze

13.

13:00 

Boksa turnīrs “Grand prix Jelgava 2019”

Sporta zāle Saldus ielā 1

13.

11:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-14V – Talsi U-14V

ZOC

13.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U13 – Rīgas Futbola skola U13

FK Jelgava sporta bāze

13.

12:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-19V – Talsi U-19V

ZOC

13.

14:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-15V – Talsi U15V

ZOC

13.

16:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-15S - Rīgas 3.BJSS 2 U-15S

Jelgavas sporta halle

13.

17:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-17S - Rīgas 3.BJSS 2 U-17S

Jelgavas sporta halle

14.

10:00

Galda tenisa čempionāta 7.kārta

Jelgavas sporta halle

14.

12:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-17S -  Ventspils Spars U-17S

Jelgavas sporta halle

14.

12:45

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U13 – Elektrēnu DKLRM

Jelgavas ledus halle

14.

13:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

Jelgava U-15S - Ventspils Spars U-15S

Jelgavas sporta halle

14.

14:15

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U11B – HS Rīga 2008/2009

Jelgavas ledus halle

14.

14:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā

Spēle par 3.vietu

Spēle par 1.vietu

Jelgavas sporta halle

17:00

15.

19:10

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U13 – Prizma/Pārdaugava 06

Jelgavas ledus halle

16.

16:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U18 – Valmiera Glass Via U18

FK Jelgava sporta bāze

16

19:10

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U13 – Prizma/Pārdaugava 04

Jelgavas ledus halle

17.

15:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U13 – Jelgava BJSS U13

FK Jelgava sporta bāze

17.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U14 – Talsu NSS U14

FK Jelgava sporta bāze

18.

16:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga 1/16 fināls

Jelgava U-19V – Saldus U-19V

Jelgavas sporta halle 

19.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U13 – FA Ventspils U13

FK Jelgava sporta bāze

19.

18:00

Optibet virslīga futbolā

FK Jelgava – FK Metta

FK Jelgava sporta bāze

19.

10:45

 

 

Starptautisks hokeja turnīrs

Riga Cup 2019

 

 

Jelgavas ledus halle

21.

7:15

19.

9:00

 

 

 

 

Baltijas zēnu basketbola līgas spēles

 

 

 

 

Jelgavas sporta halle

20.

9:00

21.

9:00

20.

9:00

Fīdermakšķerēšanas sacensības

“Jelgavas makšķerēšanas festivāls”

Jelgavas Lielupes promenāde

20.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U15 – FA Ventspils U15

FK Jelgava sporta bāze

20.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U16 – BFC Daugavpils U16

FK Jelgava sporta bāze

19.

17:00

 

 

 

Eiropas čempionāta sagatavošanās turnīrs lakrosā sievietēm

 

 

 

ZOC

20.

11:00

21.

11:00

22.

14:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

JLSS U17 – DLSS U17

Jelgavas ledus halle

22.

18:00

Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas 1/2 fināla spēle

BK Jelgava/LLU – BK Ķekava

Jelgavas sporta halle 

24.

14:00

Latvijas futbola 1.līgas B čempionāts

FK Jelgava 2 – Valmiera Glass Via 2

FK Jelgava sporta bāze

25.

10:00

Zemgales reģiona jaunatnes sporta spēles futbolā

ZOC/FK Jelgava sporta bāze

25.

19:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U14 – SK Super Nova U14

FK Jelgava sporta bāze

26.

15:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

Jelgava BJSS U13 – FS Metta 2 U13

ZOC

27.

16:00

Optibet virslīga futbolā

FK Jelgava – BFC Daugavpils

FK Jelgava sporta bāze

26.

10:00

 

 

 

 

Starptautiskais turnīrs boksā “Jelgava OPEN”

 

 

 

 

Jelgavas sporta halle

27.

13:00

28.

11:00

28.

16:30

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U14 - Brocēnu NBJSS/Saldus SS U14

FK Jelgava sporta bāze

 

 

 

 

 

Kalendārs sporta pasākumiem MAIJĀ 2019 

Kalendārs sporta pasākumiem MARTĀ 2019Kalendārs sporta pasākumiem FEBRUĀRĪ 2019

Kalendārs sporta pasākumiem JANVĀRĪ 2019