12.5 °C, 4.7 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavniekiem medaļas Baltkrievijas taekwondo turnīrā “Jaunie talanti”
Jelgavniekiem medaļas Baltkrievijas taekwondo turnīrā “Jaunie talanti”
19/03/2019

9. un 10.martā Baltkrievijas pilsētā Grodņā tika aizvadīts taekwondo turnīrs “Jaunie talanti”, kurā Jelgavu pārstāvēja trīs sporta kluba “Olimpiks” audzēkņi.

Andžela Mamrovska no Grodņas atgriezās ar čempiones titulu. Sportiste kadetu vecuma grupā svarā līdz 55 kg izcīnīja zelta medaļu. Fināla cīņā A.Mamrovska ar rezultātu 8:2 pieveica sportisti no Vitebskas.

Ruslans Lepins-Žagars izcīnīja sudraba medaļu 2008.-2010. gadā dzimušo zēnu vecuma grupā svarā līdz 33 kg un ieguva balvu par labāko teakwondo tehniku 29 sportistu konkurencē. Ruslans sacensībās aizvadīja 5 cīņas, četrās no tām viņš guva pārliecinošu uzvaru.

“Olimpiks” sporta kluba audzēkne Jana Feofanova startēja junioru vecuma grupā svarā līdz 59 kg un izcīnīja trešo vietu. Pusfinālā J.Feofanova ar rezultātu 19:17 piekāpjas Minskas sportistei.

Informācija un foto: Treneris Vitālijs Lepins-Žagars